Katılımcı Yorumları
   
 
Hanifi Yazar- Yönetici ATM Ltd.Şti./Akaryakıt Sektörü

Bireysel Verimlilik Programı, çalışmalarımızın verimli olabilmesi ve daha etkin ve faydası ölçülebilir alanlara yönelmemizi sağladı. Tüm yaşam alanlarını planlayarak zamanı daha etkili kullanmamı sağladı. Ekip arkadaşlarımızı daha etkili kullanarak takım performansını arttırmayı  ve alışkanlık ile yapılan ve bize zarar veren davranışları değiştirmeyi sağladı.

LMI programı, disiplinli ve hedef odaklı bir eğitim sistemi. İş başında öğrendiklerimizi uygulamak , okuma ve dinleme gibi farklı öğrenme tekniklerini içermesi faydalıydı.

Bu programı iş ve hayat dengesini, zamanı daha verimli kullanarak, sağlamak isteyen herkese  tavsiye ederim.


Zekeriya Yapıcı- Yönetici ATM Ltd.Şti./Akaryakıt Sektörü

ünlük işlerimize düzen ve standart getirmemi, önceden çekindiğim yetki devirlerini yaparak kendime uzun dönemli çalışmalar için ihtiyaç duyduğum blok zamanları oluşturabildim. Bu blok zamanlar ise işi ve çalışanlarımı geliştirmem için imkan sağladı.

Bu program sayesinde,  basklarken imkansız gibi görünen konulardaki ilerlememiz,  program sonlarına gelindiğinde, tahmin edemeyeceğimiz kadar fazla idi. Farkı bir bakış ve analiz acısı yakalamanızı sağlayor.

Bu programı tüm yönetiiçilere tavsiye ederim.Sedat Sünnetçioğlu- Firma Sahibi ATM Ltd.Şti./Akaryakıt Sektörü

Yönetim kademesi olarak LMI Etkili Bireysel Verimlilik Programını uygulayarak şirket içindeki standart disiplinlerin geliştirilmesi ve verimliliğin arttırılmasını sağlayacak somut adımlar atarak programın devam ettiği 12 hafta boyunca  iş sonuçları, iletişim ve motivasyon üzerindeki etkilerini gözlemledik. Yöneticilerimin Liderlik becerilerinin gelişmesine katkı sağladı.

 


Sevinç Yener Çimecioğlu / Greif FPS Türkiye Genel Müdürü

Birkman değerlendirmeleri ile herkes hem kendisini hem de arkadaşlarını daha iyi tanıdı.iş hedeflerine ulaşırken zorlanacaklarını bildikleri noktalarda bu desteği alarak, daha hızlı sonuçlar almaya başladılar. Herkes kendisini daha iyi hisseder hale geldi. Yöneticilerin esneklikleri artıyor , daha başarılı ve daha bütün bir ekip olma yolunda ilerliyoruz.


Sevinç Yener Çimecioğlu / Greif FPS Türkiye Genel Müdürü

Daha önceki dönemdi, kişisel olarak hayatıma ilişkin kararlar alırken faydalandığım koçluk sürecini, iş hayatımıza kaydırmak, şirketin yeniden yapılanma ve entegrasyon yaşadığı dönemde attığımız çok doğru bir adım oldu. Entegrasyonun sancıları sürerken, yöneticilerimizin belli bir bakış açısına sahip olabilmeleri ve şirket hedefleri ile uyumlu olarak, kendilerini kuvvetli ve gelişmeye ihtiyaç duyan yanlarını, normal durumda ve stres altındaki davranışlarını bilerek süreci kendilerinin yönetmeyi öğrenmeleri bizim için faydalı oldu. Yöneticilerimizin tamamını ve yüksek potansiyele sahip çalışanlarımızı bu sürecin içine aldık.

Yaşadığım kurumsal ve kişisel tecrübelerden yola çıkarak, şirketlerin koç gibi yöneticiler yetiştirmesinin gerekli olduğunu ve bu nedenle de koçluk sürecine en temel adımlarla birlikte başlamanın gerkli olduğunu düşündüğümü paylaşmak isterim.


Fabrika Müdürü/Tekstil Sektörü

Ben Akademi’den aldığım koçluklar sayesinde ise hep yapmak isteyip bir türlü başlayamadığım ve yapamadığım işleri yaptığımı görmek gerçekten çok güzel bir duygu.Teşekkürler...


Fabrika Müdürü/ Tekstil Sektörü

Ben Akademi’den aldığım  LMI’ın  ETKİLİ BİREYSEL VERİMLİLİK programı ile ilk olarak hedeflerimi belirleyip, bunlara yönelik planlama yaparak ve  eylemlerimi gerçekleştirmeyi nasıl başarabileceğimi öğrendim ve uyguladım. Bireysel verimliliğim için planlamanın ne kadar önemli olduğunu gördüm ve zamanı doğru yönetmeye katkısının ne kadar fazla olduğunu  keşfettiğimi söyleyebilirim. Bu program ile geliştirdiğim bir diğer yönümün, takvim ajanda kullanımımın hayatıma getirdiği kolaylıkları ve karışıklıkları önlemesi  olduğunu net bir şekilde vurgulamak isterim. Çok çalışmak değil, akılcı çalışmak önemlidir. Bunun yolu ise öncelikle planlama ve öncelikleri oluşturarak idare etmekten geçer.İşte öğrendiğim ve çıkardığım ders. Teşekkürler... 


Operasyon Md. Yardımcısı / Otomotiv Sektörü

Dünyada karşılaştığınız ve katıldığınız bir çok eğitim programı var. Bunların hepsi size bir değer katacağını iddia eder. Ancak ben size şimdi farklı bir eğitim ve farklı bir koçluk eğitimini ileteceğim. 

Funda Şenyıldız, uzun süre çok uluslu kurumsal firmaların üst düzey yöneticiliğini yaptıktan sonra tüm sahip olduğu yöneticilik becerilerini, deneyimlerini paylaşan bir kişi. Kendisi gibi fark yaratan ve hayatınızdaki davranışlarınızı değiştirebilecek LMI programı ile eğitimlerini veriyor. Eğitime kendi enerjisini de katarak iş ve sosyal hayatınızda tahmin bile edemeyeceğiniz ritüellere sahip olmanızı sağlıyor. Program direkt olarak alışkanlık haline gelmiş olan ve törpülenmesi gereken davranışlarınızı bile değiştirecek güçte. Her bölümün başında belirlediğiniz hedeflere ulaşmanızı sorgulayan son sayfalar, programın ne kadar izlenebilir ve size ne kadar değer verdiğinin bir göstergesi. 

Sonuç itibariyle, hayatınızda bazı şeyleri gerçekten değiştirmeye hazır iseniz, muhteşem zaman yönetimi taktikleri ile kısa sürede ne kadar çok şey başarabileceğinizi görmek isterseniz LMI ve Funda Şenyıldız’ın koçluk yaklaşımını size de tavsiye ederim. 


 
Anasayfa   |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Etkinlik Takvimi  |  Bize Ulaşın  |  Biz Sizi Arayalım!
Copyright © 2024 Ben Akademi. Tüm hakları saklıdır.