Hakkımızda Ekibimiz
   
 

BEN Akademi , “21. YY liderlerini geliştirmek” felsefesini benimseyerek, kurumlardaki yöneticilerin ,yönetici adaylarının ve takımların gelişimine yönelik eğitim, danışmanlık, koçluk hizmetleri sunmak üzere Ekim 2011' de Funda Şenyıldız tarafından kurulmuştur.

Vizyon
Bireyleri ve Organizasyonları potansiyellerinin en üst seviyesine ulaştırarak Türkiye’nin gelişimine ve insanların mutluluğuna katkı sağlamak.

Misyon
Bireylerin ve organizasyonların ihtiyacına ve hedeflerine yönelik, ölçülebilir sonuçlara ulaşmalarını sağlayacak özel çözümler sunan, güvenilir bir çözüm ortağı olmak.

Değerlerimiz
Dürüstlük
“Açık iletişim ve tutarlılık tarzımız”
Güven “ Gizlilik prensibimiz”
Fayda “ Müşterilerimiz, çalışanlarımız, çözüm ortaklarımız ve sosyal sorumluluk projelerindeki odağımız”
Verim “Tarzımızla iyi bir model olmak”
Gelişim “En son gelişmeleri takip etmek ve paylaşmak”
Zevk “Her anımızın değerinin farkında olmak”
Takım ruhu “Sinerjiyi başarımızın temeli olarak yaşamak”


Funda Şenyıldız
 

Funda Şenyıldız , Yirmi beş yılı geçen iş yaşantısı boyunca, çok uluslu  bir firmada  üst düzey yönetici  olana kadar farklı bölümlerde  ve çeşitli pozisyonunda tecrübe kazanmıştır.   Başta otomotiv ve tekstil olmak üzere  farklı ölçekte ve sektördeki  firmalarda Yalın Dönüşüm Danışmanlığı , Organizasyonların ve bireylerin  potansiyellerini  arttırmalarını destekleyen Mentörlük, Yönetici Koçluğu ve Takım Koçluğu  ile birlikte ...

 
+ devamı için tıklayınız
H.Bahar Zengingönül
 

H.Bahar Zengingönül, 2005 yılında Foundationsa (Güney Afrika) ve Middlesex Üniversitelerinin (İngiltere) ortaklaşa düzenlediği “Applied Life Coaching” eğitimine katılarak “Koçluk” sertifikası aldı. Koçluk eğitimindeki tezini “Meslek ve okul seçiminde aile ve öğrencilere koçluk” üzerine yaptı. Erickson International’in “The Art and Science of Coaching” sertifikası eğitimlerini Kasım 2008’de tamamladı. Haziran 2009 yılında Erickson International’in profesyonel serti...

 
+ devamı için tıklayınız
 
Anasayfa   |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Etkinlik Takvimi  |  Bize Ulaşın  |  Biz Sizi Arayalım!
Copyright © 2024 Ben Akademi. Tüm hakları saklıdır.