Yönetici Koçluğu
   
 
 

Üst düzey yöneticiler,  bireysel koçluk görüşmelerinden yetkinliklerini arttırmak için yararlanırlar. Genellikle yöneticiler, ulaşmak istedikleri hedeflere yönelik harekete geçmeyi kolaylaştırmak, içinde bulundukları süreci tüm yönleri ile değerlendirebilmek, daha etkin bir yönetim performansı sergilemek ve yaşamın tüm alanlarında dengeli bir yaşam için koçlarla çalışırlar.

Koç, üst düzey yöneticinin vizyon, strateji geliştirme , karar verme ve liderlik özelliklerinin gelişimi süreçlerinde önemli bir yol arkadaşıdır.Yorumlar
 


Fabrika Müdürü/Tekstil Sektörü

Ben Akademi’den aldığım koçluklar sayesinde ise hep yapmak isteyip bir türlü başlayamadığım ve yapamadığım işleri yaptığımı görmek gerçekten çok güzel bir duygu.Teşekkürler...


Sevinç Yener Çimecioğlu / Greif FPS Türkiye Genel Müdürü

Daha önceki dönemdi, kişisel olarak hayatıma ilişkin kararlar alırken faydalandığım koçluk sürecini, iş hayatımıza kaydırmak, şirketin yeniden yapılanma ve entegrasyon yaşadığı dönemde attığımız çok doğru bir adım oldu. Entegrasyonun sancıları sürerken, yöneticilerimizin belli bir bakış açısına sahip olabilmeleri ve şirket hedefleri ile uyumlu olarak, kendilerini kuvvetli ve gelişmeye ihtiyaç duyan yanlarını, normal durumda ve stres altındaki davranışlarını bilerek süreci kendilerinin yönetmeyi öğrenmeleri bizim için faydalı oldu. Yöneticilerimizin tamamını ve yüksek potansiyele sahip çalışanlarımızı bu sürecin içine aldık.

Yaşadığım kurumsal ve kişisel tecrübelerden yola çıkarak, şirketlerin koç gibi yöneticiler yetiştirmesinin gerekli olduğunu ve bu nedenle de koçluk sürecine en temel adımlarla birlikte başlamanın gerkli olduğunu düşündüğümü paylaşmak isterim.


Liderlik Zirvesi
 

Etkili Bireysel Verimlilik
Etkili Bireysel Liderlik
Etkili Motivasyonel Liderlik
Etkili Stratejik Liderlik
Etkili Satış Stratejileri
Etkili İletişim
Takım Dinamikleri

Danışmanlık
 

Yalın Yönetim Sistemi Danışmanlığı

Koçluk
 

Yönetici Koçluğu
Takım Koçluğu
Koçluğun Sanatı ve Bilimi Sertifika Programı
NLP Değişim ve Uygulama Atölyesi

Değerlendirmeler
 

LMI Organizasyon İhtiyaç Analizi
Birkman Davranış Analizi
 
Anasayfa   |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Etkinlik Takvimi  |  Bize Ulaşın  |  Biz Sizi Arayalım!
Copyright © 2024 Ben Akademi. Tüm hakları saklıdır.